Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Karasu Plastik

Dekoratif Aranjman AskıDekoratif Askılar -  Dekoratif tasarımlı Askılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif askı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerBalkon, teras, bahçe vb. yerlerde kullanılabilir.Dış Mekan ve İç Mekana uygund..
16,90₺
Vergiler Hariç:16,90₺
Dekoratif Ayaklı Balkon Saksı - 24 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, cam kenarı, b..
44,90₺
Vergiler Hariç:44,90₺
Dekoratif Dış Mekan Kare Saksı (Büyük Boy) - 72 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, ..
139,90₺
Vergiler Hariç:139,90₺
Dekoratif Dış Mekan Kare Saksı (Küçük Boy) - 25 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, ..
69,90₺
Vergiler Hariç:69,90₺
Dekoratif Dış Mekan Kare Saksı (Orta Boy) - 44 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, c..
84,90₺
Vergiler Hariç:84,90₺
Dekoratif Dış Mekan Saksı (Büyük Boy) - 60 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, cam k..
139,90₺
Vergiler Hariç:139,90₺
Dekoratif Dış Mekan Saksı (Küçük Boy) - 24 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, cam k..
84,90₺
Vergiler Hariç:84,90₺
Dekoratif Dış Mekan Saksı (Orta Boy) - 36 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, cam ke..
94,90₺
Vergiler Hariç:94,90₺
Dekoratif Kare Kaktüs Saksı - 0.25 lt.Dekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, cam kenarı, ba..
14,90₺
Vergiler Hariç:14,90₺
Dekoratif Kesme Saksı - 0.75 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, cam kenarı, balkon..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Dekoratif Kesme Saksı - 1.6 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, cam kenarı, balkon,..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Dekoratif Kesme Saksı - 3 LitreDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlarMasa, cam kenarı, balkon, t..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 86 (8 Sayfa)