Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Polimod

Marka: Polimod
Akasya Balkon Saksı (9 lt.) Metal AskıDekoratif Askılar -  Dekoratif tasarımlı Askılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif askı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerBalkon, teras, bahçe vb. yerlerde kullanılabilir.Dış Mekan ve İç Mek..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Marka: Polimod
Akasya Çit Balkon Saksı (9lt.) AskısıDekoratif Askılar -  Dekoratif tasarımlı Askılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif askı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerBalkon, teras, bahçe vb. yerlerde kullanılabilir.Dış Mekan ve İç Meka..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Marka: Polimod
Anemon Sulama Kabı - 1.5 Lt.Saksı Sulama Kapları -  Bahçe, Teras, Balkonunuzdaki Çiçeklerinizi sulamanızda yardımcı olacak Saksı Sulama Kapları en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerUzun burnu sayesinde saksının her yerine ulaşır.İçinde litre skalası vardır, kaç litre su olduğu görü..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Polimod
Anemon Sulama Kabı - 3 Lt.Saksı Sulama Kapları -  Bahçe, Teras, Balkonunuzdaki Çiçeklerinizi sulamanızda yardımcı olacak Saksı Sulama Kapları en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerUzun burnu sayesinde saksının her yerine ulaşır.İçinde litre skalası vardır, kaç litre su olduğu görülü..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Marka: Polimod
Anemon Sulama Kabı - 6 Lt.Saksı Sulama Kapları -  Bahçe, Teras, Balkonunuzdaki Çiçeklerinizi sulamanızda yardımcı olacak Saksı Sulama Kapları en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerUzun burnu sayesinde saksının her yerine ulaşır.İçinde litre skalası vardır, kaç litre su olduğu görülü..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Marka: Polimod
Çalpa Bahçıvan Seti - Bakım Setleri ve ÜrünleriBakım Setleri ve Ürünleri -  Bitki ve Çiçeklerin bakımında işinizi kolaylaştıracak Bakım Setleri ve Ürünleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerHem kazmada hem eşelemede yardımcı olur.Kürek ile kazmada yardımcı olur.Tırmık ile e..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Marka: Polimod
Çalpa Çapa - Bakım Setleri ve ÜrünleriBakım Setleri ve Ürünleri -  Bitki ve Çiçeklerin bakımında işinizi kolaylaştıracak Bakım Setleri ve Ürünleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerHem kazmada hem eşelemede yardımcı olur.Parlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Ham madd..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Polimod
Çalpa Çatal Tırmık - Bakım Setleri ve ÜrünleriBakım Setleri ve Ürünleri -  Bitki ve Çiçeklerin bakımında işinizi kolaylaştıracak Bakım Setleri ve Ürünleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerToprağı eşelemede yardımcı olur.Tohum yatağı oluşturmada yardımcı olur.Parlak renkler..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Polimod
Çalpa Kürek - Bakım Setleri ve ÜrünleriBakım Setleri ve Ürünleri -  Bitki ve Çiçeklerin bakımında işinizi kolaylaştıracak Bakım Setleri ve Ürünleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerToprağı eşelemede yardımcı olur.Tohum yatağı oluşturmada yardımcı olur.Parlak renkleriyle tü..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Polimod
Çalpa Oval Kürek - Bakım Setleri ve ÜrünleriBakım Setleri ve Ürünleri -  Bitki ve Çiçeklerin bakımında işinizi kolaylaştıracak Bakım Setleri ve Ürünleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerToprağı eşelemede yardımcı olur.Tohum yatağı oluşturmada yardımcı olur.Parlak renkleriy..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Polimod
Dekoratif Akasya Aranjman Saksı - 6 lt.Dekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam kenarı, b..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
Marka: Polimod
Dekoratif Akasya Askılı Kolay Saksı - 1.5 lt.Dekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam ken..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 91 (8 Sayfa)