Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Komidin Çeşitleri

Komidin Çeşitleri

Komidin Çeşitleri

Cindy Box Mini Komidin (3’lü) - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanlarda kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmasını sağlar.Örgü deseniyle şık bir görünüm..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Cindy Box Mini Komidin (4’lü) - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanlarda kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmasını sağlar.Örgü deseniyle ..
64,90₺
Vergiler Hariç:64,90₺
Dantel Desenli Komidin - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanların mutfaklarında kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmasını sağlar.Örgü deseniyl..
259,90₺
Vergiler Hariç:259,90₺
Desenli Komidin - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanların mutfaklarında kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmasını sağlar.Örgü deseniyle şık b..
189,90₺
Vergiler Hariç:189,90₺
Elite Komidin - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanların mutfaklarında kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmasını sağlar.Örgü deseniyle şık bir..
279,90₺
Vergiler Hariç:279,90₺
Hasır Desenli Komidin - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanların mutfaklarında kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmasını sağlar.Örgü deseniyle şık ..
329,90₺
Vergiler Hariç:329,90₺
Örgü Desenli Komidin - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanların mutfaklarında kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmasını sağlar.Örgü deseniyle şık b..
369,90₺
Vergiler Hariç:369,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt 3 Bölmeli A4 Evrak Çekmecesi (Çekmeceli A4 Organizer) - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanların mutfaklarında kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerGeniş iç hacmi sayesinde rahat kullanım olanağı sunar.Kargolama..
169,90₺
Vergiler Hariç:169,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Rattan Desenli Komodin & Sebzelik - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanların mutfaklarında kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmas..
359,90₺
Vergiler Hariç:359,90₺
Smart Komidin - KomidinlerKomidinler - Ev, Ofis, Kafe gibi mekanların mutfaklarında kullanabileceğiniz kaliteli Komidinler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin, bakliyatlarınızın her zaman taze kalmasını sağlar.Örgü deseniyle şık bir..
279,90₺
Vergiler Hariç:279,90₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)