Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Süzgeçler

Süzgeçler

Süzgeçler

Derin & Ayaklı Süzgeç - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.Sağlığa ciddi zarar..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Kapaklı Süzgeç - SüzgeçlerSüzgeçler - Evde, Ofiste, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kul..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Köşeli Süzgeç Seti - SüzgeçlerSüzgeçler - Evde, Ofiste, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Gıda ile temasından ..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Çiftli Süzgeç (2.4 lt) - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.Gıda temasınd..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Çiftli Süzgeç (3.5 lt) - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.Gıda temasınd..
59,90₺
Vergiler Hariç:59,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Döner Başlıklı Süzgeç (3.5 lt) - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür...
74,90₺
Vergiler Hariç:74,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kare 2'li Süzgeç (7 lt) - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.Gıda te..
74,90₺
Vergiler Hariç:74,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Katlanır Silikon Süzgeç - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.Gıda temasın..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Katlanır Süzgeç - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.Gıda temasında herha..
49,90₺
Vergiler Hariç:49,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Oval Mutfak Süzgeci (4 lt.) - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.Gıda tem..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Pirinç-Bulgur Süzgeci (3.6 lt) - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.Gıda ..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Renkli Dikdörtgen Süzgeç (4.5 lt) - SüzgeçlerSüzgeç - Evde, Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak Süzgeç çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerEvde, kafede, restorantta, otelde, ihtiyacınız olduğu her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründ..
74,90₺
Vergiler Hariç:74,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)