Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Temizlik

Temizlik

Temizlik

Ankastre Özel Mutfak Bezi Çeşitleri (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm yüzeylerde kusursuz temizlik sağlar.Yüzeylerdeki tozu ve kiri için..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Battal Çöp Kovası (60 lt.) - Çöp KovalarıÇöp Kovaları - Evde, Ofiste, Okulda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kovası çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kapak sayesinde koku ve görüntü kirliliğini önler.Kolay temizlenir.Sağlığa cidd..
94,90₺
Vergiler Hariç:94,90₺
Best Saplı Faraşlı Fırça - Temizlik ÜrünleriSüpürge, Fırça ve Faraşlar - Ev, bahçe, balkon, gibi alanların yerlerinde kullanabileceğiniz süpürge çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSüpürge ve faraş ikilisiyle temizlik yapmak daha kolay.Kolay temizlenir.Uygun ölçüleriyle k..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Marka: Miss Clean
Bulaşık Altlığı (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriYüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapseder.Ardında iz, tüy ve leke bırakmaz.Hijyenik temizli..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Marka: Miss Clean
Bulaşık Süngeri (3'lü) - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri -  Temizlik Gereçleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriHijyenik temizlik sağlar.Kolay temizlenir.Yağı içine hapseder.Zahmetli yemek ar..
9,90₺
Vergiler Hariç:9,90₺
Büyük Çöp Kovası (50 lt.) - Çöp KovalarıÇöp Kovaları - Evde, Ofiste, Okulda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kovası çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kapak sayesinde koku ve görüntü kirliliğini önler.Kolay temizlenir.Sağlığa ciddi..
79,90₺
Vergiler Hariç:79,90₺
Büyük Faraş - Temizlik ÜrünleriSüpürge, Fırça ve Faraşlar - Ev, bahçe, balkon, gibi alanların yerlerinde kullanabileceğiniz Faraş çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleKolay temizlenir.Uygun ölçüleriyle kullanım kolaylığı sağlar.1.sınıf plastikten üretilmiştir.Dayanıklı yap..
14,90₺
Vergiler Hariç:14,90₺
Cam Sileceği (23 cm) - Temizlik ÜrünleriCam ve Yer Silme Gereçleri - Kafe, Otel, Restaurant, Ofis gibi alanların veya arabaların camlarında kullanabileceğiniz çekçek çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Kırılmaz ve esnek yapıya sahiptir..
14,90₺
Vergiler Hariç:14,90₺
Cam Sileceği (34 cm) - Temizlik ÜrünleriCam ve Yer Silme Gereçleri - Kafe, Otel, Restaurant, Ofis gibi alanların veya arabaların camlarında kullanabileceğiniz çekçek çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Kırılmaz ve esnek yapıya sahiptir..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Cam Sileceği (40 cm) - Temizlik ÜrünleriCam ve Yer Silme Gereçleri - Kafe, Otel, Restaurant, Ofis gibi alanların veya arabaların camlarında kullanabileceğiniz çekçek çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Kırılmaz ve esnek yapıya sahiptir..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Cam Sileceği (55 cm) - Temizlik ÜrünleriCam ve Yer Silme Gereçleri - Kafe, Otel, Restaurant, Ofis gibi alanların veya arabaların camlarında kullanabileceğiniz çekçek çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Kırılmaz ve esnek yapıya sahiptir..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Çöp Konteyneri 120 lt. - Çöp KutularıÇöp Kutuları - İç ve Dış mekanlarda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kutuları en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizlenir.Sağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.%100 Plastikten Ür..
359,90₺
Vergiler Hariç:359,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 122 (11 Sayfa)