Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Çöp Kovaları

Çöp Kovaları

Çöp Kovaları

Battal Çöp Kovası (60 lt.) - Çöp KovalarıÇöp Kovaları - Evde, Ofiste, Okulda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kovası çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kapak sayesinde koku ve görüntü kirliliğini önler.Kolay temizlenir.Sağlığa cidd..
94,90₺
Vergiler Hariç:94,90₺
Büyük Çöp Kovası (50 lt.) - Çöp KovalarıÇöp Kovaları - Evde, Ofiste, Okulda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kovası çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kapak sayesinde koku ve görüntü kirliliğini önler.Kolay temizlenir.Sağlığa ciddi..
79,90₺
Vergiler Hariç:79,90₺
Çöp Konteyneri 120 lt. - Çöp KutularıÇöp Kutuları - İç ve Dış mekanlarda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kutuları en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizlenir.Sağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.%100 Plastikten Ür..
359,90₺
Vergiler Hariç:359,90₺
Çöp Konteyneri 240 Lt. - Çöp KutularıÇöp Kutuları - İç ve Dış mekanlarda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kutuları en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizlenir.Sağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.%100 Plastikt..
569,90₺
Vergiler Hariç:569,90₺
Marka: Avdora
Çöp Kovası (3 lt.) - Çöp KovalarıÇöp Kovaları - Evde, Ofiste, Okulda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kovası çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kapak sayesinde koku ve görüntü kirliliğini önler.Kolay temizlenir.Sağlığa ciddi zararl..
99,90₺
Vergiler Hariç:99,90₺
Çöp Sepeti (12lt) - Çöp SepetleriÇöp Sepetleri - Ofis, Ev, Kafe, Restaurant gibi mekanlarda kullanabileceğiniz kaliteli çöp sepeti Çöp Sepeti çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerKolay temizlenir.1.sınıf plastikten üretilmiştir.Sağlığa zararlı BPA maddesi içerme..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Çöp Sepeti (8lt) - Çöp SepetleriÇöp Sepetleri - Ofis, Ev, Kafe, Restaurant gibi mekanlarda kullanabileceğiniz kaliteli çöp sepeti Çöp Sepeti çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerKolay temizlenir.1.sınıf plastikten üretilmiştir.Sağlığa zararlı BPA maddesi iç..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Desenli - Pedallı Çöp Kovası (3’lü Set) | Pedallı Çöp KovalarıPedallı Çöp Kovaları - Evde,Ofiste temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Çöp Kovası çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Pedallıdır, kapağa temas etmeden açılabilir...
144,90₺
Vergiler Hariç:144,90₺
Geri Dönüşüm Kutusu (70 lt.) - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri - Ofis, Okul, Park vb. gibi mekanlarda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerGeri Dönüşümü destekler.Şık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizl..
189,90₺
Vergiler Hariç:189,90₺
Geri Dönüşüm Kutusu 50 lt. - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri - Ofis, Okul, Park vb. gibi mekanlarda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerGeri Dönüşümü destekler.Şık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay tem..
124,90₺
Vergiler Hariç:124,90₺
Geri Dönüşüm Kutusu Çeşitleri (50 lt.) - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri - Ofis, Okul, Park vb. gibi mekanlarda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerGeri Dönüşümü destekler.Şık ve Parlak renklere sahiptir.Ko..
124,90₺
Vergiler Hariç:124,90₺
Geri Dönüşüm Kutusu Çeşitleri (70 lt.) - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri - Ofis, Okul, Park vb. gibi mekanlarda temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerGeri Dönüşümü destekler.Şık ve Parlak renklere sahiptir.Ko..
189,90₺
Vergiler Hariç:189,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)