Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Temizlik Gereçleri

Temizlik Gereçleri

Temizlik Gereçleri

Marka: Miss Clean
Bulaşık Süngeri (3'lü) - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri -  Temizlik Gereçleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriHijyenik temizlik sağlar.Kolay temizlenir.Yağı içine hapseder.Zahmetli yemek ar..
9,90₺
Vergiler Hariç:9,90₺
Cam Sileceği (23 cm) - Temizlik ÜrünleriCam ve Yer Silme Gereçleri - Kafe, Otel, Restaurant, Ofis gibi alanların veya arabaların camlarında kullanabileceğiniz çekçek çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Kırılmaz ve esnek yapıya sahiptir..
14,90₺
Vergiler Hariç:14,90₺
Cam Sileceği (34 cm) - Temizlik ÜrünleriCam ve Yer Silme Gereçleri - Kafe, Otel, Restaurant, Ofis gibi alanların veya arabaların camlarında kullanabileceğiniz çekçek çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Kırılmaz ve esnek yapıya sahiptir..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Cam Sileceği (40 cm) - Temizlik ÜrünleriCam ve Yer Silme Gereçleri - Kafe, Otel, Restaurant, Ofis gibi alanların veya arabaların camlarında kullanabileceğiniz çekçek çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Kırılmaz ve esnek yapıya sahiptir..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Cam Sileceği (55 cm) - Temizlik ÜrünleriCam ve Yer Silme Gereçleri - Kafe, Otel, Restaurant, Ofis gibi alanların veya arabaların camlarında kullanabileceğiniz çekçek çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleSağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Kırılmaz ve esnek yapıya sahiptir..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Marka: Miss Clean
Döner Başlıklı Püskül Çeşitleri - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri -  Temizlik Gereçleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriYüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapseder.Ardında iz, tüy ve leke bırak..
12,90₺
Vergiler Hariç:12,90₺
Marka: Bastonlu
Duvar Tipi Mop Sopası TutacağıPratik Temizlik Aletleri -  Şık ve Kullanışlı pratik temizlik aletleri ile evleriniz daha temiz pratik temizlik aletleriçeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da    Ürün ÖzellikleriMonte edilebilir.Duvara yapıştırılabilir.Dayanıklı yapısıyla uzun ..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Miss Clean
Havlu Vileda Ucu - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm zeminlerde kusursuz temizlik sağlar.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapseder.Ardınd..
16,90₺
Vergiler Hariç:16,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Paspas Temizlik Seti (20 lt) - Temizlik ÜrünleriTemizlik Setleri - Ev, bahçe, balkon, gibi alanların yerlerinde kullanabileceğiniz temizlik setleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün Özellikle20 litre su hacmi.Su haznesi tabanındaki döner başlık sayesinde kolay yıkayabilme.Döner b..
209,90₺
Vergiler Hariç:209,90₺
Marka: Miss Clean
Simli Bulaşık Süngeri (3'lü) - Temizlik GereçleriTemizlik Gereçleri -  Temizlik Gereçleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriHijyenik temizlik sağlar.Kolay temizlenir.Yağı içine hapseder.Zahmetli ye..
12,90₺
Vergiler Hariç:12,90₺
Smart Lüks Temizlik Seti - Temizlik ÜrünleriTemizlik Ürünleri - Pratikliği ile temizliği hızlandıran ve kolaylaştıran Temizlik Ürünleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleEvinizin her köşesinde zahmetsiz ve kusursuz bir temizlik deneyimi sağlar.Sıkma başlığı ile kirli suyu sıkar.K..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Su Kovası 10 Lt. - Su KovalarıSu Kovaları - Evde,Ofiste temizlik işlerinizi kolaylaştıracak Kova çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizlenir.10 Litre Hacme sahiptir.%100 Plastikten Üretilmiştir.1.sınıf plastikten üretilmiştir.Kırılmala..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)