Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Hakkımızda

E-ticaret sektöründe yıllardır yurt içi ve yurt dışı pazaryerlerinde aktif bir şekilde hizmet etmekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem vererek, e-ticaret  ihtiyacını karşılamak ve buna bağlı olarak artan sıkıntılarında  önüne geçmek için çalışan bir grup ekipten oluşuyoruz.

Avdora firması olarak ilk hedefimiz her zaman duyduğumuz müşteri daima haklıdır sözü ile ilerleyerek mutlu müşteri kitlesini arttırmak. Uzun yılların ve sayısız müşterimizden aldığımız bilgiler ile kendimizi geliştirerek müşteri dostu bir firma olmayı hedefledik. 

Geniş ürün çeşidi ve sürekli artan ürün portföyümüz ile birlikte günlük hayatta ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri sizlere sunuyoruz. Kaliteli ürün, hızlı kargo ve uygun fiyat politikası ile ilerleyerek müşterilerimizin siparişlerine mutluluk katıyoruz.

Firmamız pazaryerlerinde artan komisyonların ve buna bağlı olarak artan ürün fiyatlarından müşterilerin etkilenmemesi için avdora.com web sitesini aktif etmiştir. Böylece üretici ile alıcı arasındaki kişileri aradan kaldırarak ürün fiyatlarını minimuma indirdik. Sizde kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizden dilediğinizi seçebilir ve en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.