Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Saksı

Saksı
Marka: Polimod
Anemon Sulama Kabı - 1.5 Lt.Saksı Sulama Kapları -  Bahçe, Teras, Balkonunuzdaki Çiçeklerinizi sulamanızda yardımcı olacak Saksı Sulama Kapları en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerUzun burnu sayesinde saksının her yerine ulaşır.İçinde litre skalası vardır, kaç litre su olduğu görü..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Askılı Aranjman Saksı (No 0) - Dekoratif SaksılarDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam..
14,90₺
Vergiler Hariç:14,90₺
Askılı Aranjman Saksı (No 1) - Dekoratif SaksılarDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Askılı Aranjman Saksı (No 2) - Dekoratif SaksılarDekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Balkon Saksı Askısı (No-1)Dekoratif Askılar -  Dekoratif tasarımlı Askılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif askı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerBalkon, teras, bahçe vb. yerlerde kullanılabilir.Dış Mekan ve İç Mekana uygundur..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Balkon Saksı Askısı (No-2)Dekoratif Askılar -  Dekoratif tasarımlı Askılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif askı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerBalkon, teras, bahçe vb. yerlerde kullanılabilir.Dış Mekan ve İç Mekana uygundur..
36,90₺
Vergiler Hariç:36,90₺
Balkon Saksı Askısı (No-3)Dekoratif Askılar -  Dekoratif tasarımlı Askılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif askı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerBalkon, teras, bahçe vb. yerlerde kullanılabilir.Dış Mekan ve İç Mekana uygundur..
39,90₺
Vergiler Hariç:39,90₺
Balkon Saksı Askısı (No-4)Dekoratif Askılar -  Dekoratif tasarımlı Askılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif askı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerBalkon, teras, bahçe vb. yerlerde kullanılabilir.Dış Mekan ve İç Mekana uygundur..
44,90₺
Vergiler Hariç:44,90₺
Marka: Polimod
Dekoratif Akasya Aranjman Saksı - 6 lt.Dekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam kenarı, b..
44,00₺
Vergiler Hariç:44,00₺
Marka: Polimod
Dekoratif Akasya Askılı Kolay Saksı - 1.5 lt.Dekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam ken..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Marka: Polimod
Dekoratif Akasya Askılı Kolay Saksı - 3.5 lt.Dekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam ken..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Marka: Polimod
Dekoratif Akasya Balkon Saksı - 3 lt.Dekoratif Saksılar -  Dekoratif tasarımlı saksılar ile artık çiçeklerinizi daha güvenli ve şık yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerParlak renkleriyle tüm mekanlara uyum sağlar.Masa, Cam kenarı, bal..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 462 (39 Sayfa)