Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Bardak Çeşitleri

Bardak Çeşitleri

Bardak Çeşitleri

Marka: Avdora
Bambu Kapaklı Ananas Figürlü Cam Bardak (6'lı) - Pratik Mutfak GereçleriPratik Mutfak Gereçleri -  Kafe, Otel, Restaurant, Ofis, Kreş, Okul gibi mekanların Mutfaklarında kullanabileceğiniz  Pratik Mutfak Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriKolay..
649,90₺
Vergiler Hariç:649,90₺
Marka: Avdora
Bambu Kapaklı Gold Kaşıklı Cam Kupa - Pratik Mutfak GereçleriPratik Mutfak Gereçleri -  Kafe, Otel, Restaurant, Ofis, Kreş, Okul gibi mekanların Mutfaklarında kullanabileceğiniz  Pratik Mutfak Gereçleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriKolay temizlenir..
79,90₺
Vergiler Hariç:79,90₺
Marka: Perotti
Grappa Kahve Yanı Su Bardak 6 LıBardak Takımları -  Şık ve Kullanışlı tasarımları ile misafirlerinizi sunumuzla şaşırtabilirsiniz. Bardak takımı çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da    Ürün ÖzellikleriBorosilikat cam.Isıya ve ateşe dayanıklıdır.Yapışmaz.Bulaşık makin..
74,90₺
Vergiler Hariç:74,90₺
Kristal Bardak 260 ml. - Bardak ÇeşitleriBardaklar - Su & Çay vb. Bardak çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizlenir.Şeffaftır.260 Mililitre hacme sahiptir.Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar.Ev, Mutfak, Ofis, Restauran..
6,90₺
Vergiler Hariç:6,90₺
Kristal Bardak 370 ml. - Bardak ÇeşitleriBardaklar - Su & Çay vb. Bardak çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizlenir.Şeffaftır.370 Mililitre hacme sahiptir.Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar.Ev, Mutfak, Ofis, Restauran..
8,90₺
Vergiler Hariç:8,90₺
Kristal Bardak 400 ml. - Bardak ÇeşitleriBardaklar - Su & Çay vb. Bardak çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizlenir.Şeffaftır.400 Mililitre hacme sahiptir.Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar.Ev, Mutfak, Ofis, Restauran..
9,90₺
Vergiler Hariç:9,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kilit Kapaklı Çorba Bardağı - Bardak ÇeşitleriBardaklar - Ev, cafe, restoran, otel, yemekhane vb. yerlerde su ve diğer içecekler ile kullanılabilecek Bardak çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık ve Parlak renklere sahiptir.Kolay temizlenir.Şeffaftır.0.7 Litre ..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)