Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Temizlik Bezleri

Temizlik Bezleri
Ankastre Özel Mutfak Bezi Çeşitleri (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm yüzeylerde kusursuz temizlik sağlar.Yüzeylerdeki tozu ve kiri için..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Marka: Miss Clean
Bulaşık Altlığı (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriYüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapseder.Ardında iz, tüy ve leke bırakmaz.Hijyenik temizli..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Marka: Miss Clean
Endüstriyel Temizlik Bezi (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm zeminlerinin temizliği için idealdir.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapsede..
16,90₺
Vergiler Hariç:16,90₺
Marka: Miss Clean
Kurulama Bezi (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm yüzeylerde kusursuz temizlik ve kuruluk sağlar.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapseder...
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Lacos Cam Bezi Çeşitleri (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriPencere, Cam Yüzeylerinin temizliği için idealdir.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Marka: Miss Clean
Mutfak Bezi Çeşitleri (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm zeminlerinin temizliği için idealdir.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapseder.Ar..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Marka: Miss Clean
Mutfak Bezi Çiçek Desenli No-1 (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm zeminlerinin temizliği için idealdir.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine ha..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Miss Clean
Mutfak Bezi Çiçek Desenli No-2 (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm zeminlerinin temizliği için idealdir.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine ha..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Miss Clean
Mutfak Bezi Kapkek Desenli (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm zeminlerinin temizliği için idealdir.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapsed..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Miss Clean
Mutfak Bezi Kelebek Desenli (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm zeminlerinin temizliği için idealdir.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine hapse..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Marka: Miss Clean
Profesyonel Mikrofiber Mutfak Bezi (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriTüm zeminlerinin temizliği için idealdir.Yüzeylerdeki tozu ve kiri için..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Marka: Miss Clean
Sihirli Cam Bezi (3 Adet) - Temizlik BezleriTemizlik Bezleri -  Temizlik Bezleri ile inatçı leke ve tozlardan hızlıca kurtulun. Temizlik Bezleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzellikleriPencere, Cam gibi yüzeylerde kusursuz temizlik sağlar.Yüzeylerdeki tozu ve kiri içine hap..
49,90₺
Vergiler Hariç:49,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)