Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Yağdanlıklar

Yağdanlıklar

Yağdanlıklar

Marka: CKC
Damlatmaz Yağdanlık (Cambu Borosilikat) - 500 mlYağdanlık -  Ölçü Hazneli & Damlatmaz Yağdanlık ile yemek ve salatalarına ölçülü yağ koymanıza yardımcı olarak ürünler. Sofra & Mutfakta işinizi kolaylaştıracak ürünler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerZeytinyağı, Ayçiçek ..
49,90₺
Vergiler Hariç:49,90₺
Marka: Avdora
Lüks Yağdanlık (500 ml) - YağdanlıkYağdanlık -  Ölçü Hazneli & Damlatmaz Yağdanlık ile yemek ve salatalarına ölçülü yağ koymanıza yardımcı olarak ürünler. Sofra & Mutfakta işinizi kolaylaştıracak ürünler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerZeytinyağı, Ayçiçek Yağı gib..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Yağdanlık - 0.75 ltYağdanlık -  Ölçü Hazneli & Damlatmaz Yağdanlık ile yemek ve salatalarına ölçülü yağ koymanıza yardımcı olarak ürünler. Sofra & Mutfakta işinizi kolaylaştıracak ürünler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerZeytinyağı, Ayçiçek Yağı gibi sürekli ku..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Yağdanlık - 1 ltYağdanlık -  Ölçü Hazneli & Damlatmaz Yağdanlık ile yemek ve salatalarına ölçülü yağ koymanıza yardımcı olarak ürünler. Sofra & Mutfakta işinizi kolaylaştıracak ürünler en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerZeytinyağı, Ayçiçek Yağı gibi sürekli kulla..
59,90₺
Vergiler Hariç:59,90₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)