Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Kaseler

Kaseler

Kaseler

Kare Kase (Büyük) - KaselerKaseler - Evde,Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kullanabilirsin..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Kare Kase (Küçük) - KaselerKaseler - Evde,Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kullanabilirsin..
19,90₺
Vergiler Hariç:19,90₺
Kare Kase (Orta) - KaselerKaseler - Evde,Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kullanabilirsini..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kapaklı Yuvarlak Kase (0.5 lt) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rah..
44,90₺
Vergiler Hariç:44,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kapaklı Yuvarlak Kase (1.2 lt) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rah..
49,90₺
Vergiler Hariç:49,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kapaklı Yuvarlak Kase (6 lt.) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde raha..
74,90₺
Vergiler Hariç:74,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kare Kase (0.7 lt) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kull..
44,90₺
Vergiler Hariç:44,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kare Kase (1.8 lt) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kull..
49,90₺
Vergiler Hariç:49,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kare Kase (3.2 lt) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kull..
59,90₺
Vergiler Hariç:59,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kare Kase (5 lt) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla kullan..
64,90₺
Vergiler Hariç:64,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Yuvarlak Kase (1.2 lt) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla ..
49,90₺
Vergiler Hariç:49,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Yuvarlak Kase (2.5 lt) - KaselerKaseler - Evde, Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak Kase çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerSağlığa ciddi zararları olan BPA maddesini içermez.Kırılmalara, çizilmelere karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuk servislerinizde rahatlıkla ..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)