Menu
Your Cart

150 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Bedava !

Tepsiler

Tepsiler

Tepsiler

Marka: Avdora
Lüx Plastik Diktörtgen Sunum Tepsisi - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerKolay temizlenir.Hafiftir.Uzun Ömürlüdür.Dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanılabilir.S..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Pasta Servis Seti (No-1) - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde unlu mamüllerin sergilenmesi için kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerDayanıklı ve parlaktır.Pastacılık sektörü başta olmak üzere ..
24,90₺
Vergiler Hariç:24,90₺
Pasta Servis Seti (No-2) - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde unlu mamüllerin sergilenmesi için kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerDayanıklı ve parlaktır.Pastacılık sektörü başta olmak üzere&..
29,90₺
Vergiler Hariç:29,90₺
Pasta Servis Seti (No-3) - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde unlu mamüllerin sergilenmesi için kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerDayanıklı ve parlaktır.Pastacılık sektörü başta olmak üzere&..
34,90₺
Vergiler Hariç:34,90₺
Pasta Servis Seti (No-4) - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde unlu mamüllerin sergilenmesi için kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerDayanıklı ve parlaktır.Pastacılık sektörü başta olmak üzere&..
54,90₺
Vergiler Hariç:54,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Desenli Sunum Tepsisi (36 x 27 cm) - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık görünümlü dayanıklı tepsi.1. kalite malzemelerden üretilmiştir, evlerde..
49,90₺
Vergiler Hariç:49,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Desenli Sunum Tepsisi (44 x 31 cm) - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık görünümlü dayanıklı tepsi.1. kalite malzemelerden üretilmiştir, evlerde, kaf..
59,90₺
Vergiler Hariç:59,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kaymaz Sunum Tepsisi (36 x 27 cm) - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık görünümlü dayanıklı tepsi.1. kalite malzemelerden üretilmiştir, evl..
59,90₺
Vergiler Hariç:59,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Kaymaz Sunum Tepsisi (45 x 35.5 cm) - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık görünümlü dayanıklı tepsi.1. kalite malzemelerden üretilmiştir, e..
69,90₺
Vergiler Hariç:69,90₺
Marka: Irak Plastik
PlastArt Renkli Sunum Tepsisi - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün ÖzelliklerŞık görünümlü dayanıklı tepsi.1. kalite malzemelerden üretilmiştir, evlerde, kafelerde, l..
59,90₺
Vergiler Hariç:59,90₺
Tabldot Tepsi - TepsilerTepsi - Ev, cafe, restoran, yemekhane ya da pastane gibi yerlerde kaliteli ve uzun ömürlü Tepsi çeşitleri en uygun fiyatlarla Avdora'da.Ürün Özellikler1. kalite malzemelerden üretilmiştir, evlerde, kafelerde, lokantalarda uzun yıllar kullanabilir.Kırılmala..
39,90₺
Vergiler Hariç:39,90₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)